Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

جهت عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

عنوان : بازی انقلاب 1979

1395/01/16 - 12:08:21
گفتگوی IGN با «نوید خوانساری» درباره بازی «انقلاب 1979»


گفتگوی IGN با «نوید خوانساری» درباره بازی «انقلاب 1979»

بازي انقلاب 1979

پس از همکاری به عنوان کارگردان سینمایی در بازی‌هایی همچون، «مکس پین»، «جی تی‌ای: وایس سیتی» و «جبهه خانگی»، اینک «نوید خوانساری» تصمیم گرفته تا در استودیو خود، iNK Stories، بازی‌ای تاریخی و بر گرفته از حوادث واقعی بسازد. بازی‌ای که «انقلاب ۱۹۷۹» (1979 Revolution) نام دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

1979

بازی در دوران انقلاب سال پنجاه و هفت ایران رخ می‌دهد و بازگو کننده داستان یک عکاس با ذوق با نام رضا است. رضا در این بازی درگیر کشمکش‌های سیاسی بین دوستان و دشمنان خود می‌شود. انقلاب ۱۹۷۹  بازی‌ای با تم اکشن و درام است که با سبک و سیاقی ماجرا گونه قرار است ۵ آوریل راهی رایانه‌های شخصی شود.

من هفته پیش طی رویداد GDC موفق شدم تا این بازی را انجام دهم و از بابت احساسی که طی صحنه‌های عاطفی بازی القا می‌شد واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. در این بازی شاهد به تصویر کشیده شدن قسمت‌هایی تاریک از انقلاب ایران، بازجویی‌های وحشیانه و ظالمانه که در اتاق‌های زندان اوین انجام می‌شد و امید آمیخته با ابهام که طی فلش بک‌هایی که رضا از زمان تظاهرات و زمانی که پا به پای شهروندان به خیابان‌ها آمده بود به یاد میر آورد، هستیم.

بیشتر تصاویر که در بازی که بیانگر فرهنگ‌ها، تاریخ و حقایق‌اند، برگرفته از عکس‌های واقعی هستند که توسط امثال رضا گرفته شده بودند. در این بازی من نقش رضا را بر عهده داشتم و به همراه او در میان شور عظیم معترضان با دوربین خود به تصویر برداری می‌پرداختم. بازی بسیار به رویدادهای واقعی شباهت دارد و در بعضی صحنه‌ها واقعاً فکر کردم که در میان تظاهراتی واقعی حضور دارم.

1979-revolution

در همین حین که مشغول گرفتن عکس از رویدادها و مکان‌هایی که طی تظاهرات به آنها برخورد می‌کردم، بودم؛ بازی نیز نکاتی واقعی از زمان انقلاب را برایم بازگو می‌کرد. این حرکت باعث می‌شود تا بازیکنان هر چه بیشتر با درس‌هایی از یک کشور که شاید کمتر بشناسندش آشنا می‌شوند.  استفاده از اطلاعاتی کامل از رسوم آن زمان و جزئیاتی که در مورد بازجوها و زندان اوین باعث می‌شود تا بازیکنانی که از دیگر نقاط جهان به انجام این بازی اقدام می‌کنند، بیشتر با ایران آن زمان آشنا شوند.

برای اینکه تصاویر نشان داده شده در بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک باشند تیم iNK Stories از بیش از چهل مصاحبه، استاد راهنما و مصاحبه با افرادی که در آن سال‌ها حضور داشتند استفاده کردند. خوانساری و دیگر اعضای تیم نیز چندین بار صحنه‌هایی از بازی را در خیابان‌های تهران به صورت واقعی بازسازی کردند تا تهران بازی دقیقاً همان چیزی باشد که در سال ۱۹۷۹ بوده است.

1979-revolution

خوانساری طی مصاحبه‌ای با سایت IGN گفت:

داستان‌هایی که از بازی می‌بینیم برگرفته از رویدادهای واقعی است و همزمان سرگرم کنده، عمیق و از نظر داستانی غنی است. و صد البته این داستان‌ها بازخوردهای بسیار خوبی را خواهند داشت. ما و تیم ما صحنه‌های سه بعدی که در بازی وجد دارد را بسیار الهام بخش میدانیم.

خوانساری ضمن تاکید بر اینکه هدف از این بازی گیمرها هستند اعلام کرد تیمش امیدوار است این بازی راه بازی‌های غیر افسانه‌ای و هنری را باز کند.

گیمر ها همیشه اولویت اول ما بودند و ما بسیار خوشحالیم که دورنما و داستانی جدید از بازی‌های مستقل را برای طرفداران ایجاد کردیم.

او همچنین بازیکنانی را که از بازی‌های ماجراجویانه که توسط «تل تیل» و Double Fine علاقه دارند را به انجام بازی انقلاب ۱۹۷۹ دعوت کرد.

شما می‌توانید بازی انقلاب ۱۹۷۹ را ۵ آوریل برای مک و ویندوز تهیه کنید.

منبع : گیم نیوز ، HIGHSYSTEM_MG@

1395/01/16 - 12:08:21
برچسب هاي مطلب :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي