Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

جهت عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

عنوان : اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی راهروها

1395/02/05 - 12:13:52
ترفندهای دکوراسیون: ورودی ها و راهروها اولین فضایی است که در هنگام ورود به منزل با آن رو به رو می شویم، بنابراین توجه به جزئیات آن و نحوه ی صحیح دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای دارد.


ترفندهای دکوراسیون: ورودی ها و راهروها اولین فضایی است که در هنگام ورود به منزل با آن رو به رو می شویم، بنابراین توجه به جزئیات آن و نحوه ی صحیح دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای دارد.

ورودی ها باید پر نور و دعوت کننده باشند، راهرو های باریک و کم نور حالت دعوت کنندگی خوبی ندارند ،به جهت آن که راهرو ها بهره ای از نور طبیعی نمی برند در نتیجه استفاده از نور زرد نسبت به نور آبی برای این فضاها بیشتر توصیه می شود.

اگر راهروهای ورودی شما باریک و تنگ هستند آن ها را به حال خود رها نکنید به سادگی با استفاده از آینه ها فضای راهروهای خود را دوبرابر و روشن تر کنید و بگذارید حس زندگی در آن به جریان بافتد.

کف راهرو ها به هیچ وجه نباید موکت باشند، حتی اگر متریال کل کف شما موکت است ،متریال قسمت ورودی و راهروها را تغییر دهید، این امر به لحاظ بهداشتی بسیار مهم است.

برای بخش ورودی خود از یک فرش یا قالیچه با عنوان پادری استفاده کنید، با این کار اجازه ی ورود گرد و خاک و سایر آلودگی را به فضای داخلی خانه کمتر خواهید کرد.

در یک راهروی استاندارد حضور عناصری مانند جاکفشی، جاکلیدی، و چوب لباسی الزامی است، این عناصر باید با فاصله ی مناسب از درب ورودی قرار بگیرند و در ابعاد و اندازه ی مناسب با فضا باشند، توجه داشته باشید که اگر جا لباسی شما همیبشه مملو از لباس است پس بهتر است از جا لباسی های بسته و کمد طور استفاده کنید تا اغتشاش بصری در دکوراسیون شما ایجاد نکند.

اصولا در معماری امروزی سرویس های بهداشتی اولین چیزی است که بعد از ورودی به چشم می خورد! هر چند که از نظر برخی اصول و قواعد درست است و از خیلی جهات هم نادرست، اما آنچه که باید به آن بیشتر توجه کنید خوش بو مانندن فضای راهروهاست، چرا که این فضا اولین جایی است که به آن قدم می گذارید پس باید از هر نظر حس خوشایندی را برای شما ایجاد کند.

راهرو ها هم نیاز به تزئینات و توجه ویژه دارند، شمع آرایی،  قرار دادن گل و گلدان، و حتی استفاده از تابلوها به خوبی می توانند این فضا را برای شما منحصر به فرد تر جلوه دهند و دعوت کننده ی خوبی به فضای شما باشند.

 

منبع : DECORASION_HOME@

1395/02/05 - 12:13:52
برچسب هاي مطلب :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي