Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

دسته بندي محصولات

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

اشتراك خبرنامه

با عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس می توانید از اخبار تكنولوژي، محصولات و مطالب آموزشی جديد با خبر شوید. لطفا ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

عنوان : كتاب Collaboration in a Data-Rich World

1397/03/20 - 10:15:11
Collaboration in a Data-Rich World: 18th IFIP WG 5.5 Working Conference on Virtual Enterprises, PRO-VE 2017, Vicenza, Italy, September 18-20, 2017, ... in Information and Communication Technology) 1st ed. 2017 Edition


كتاب Collaboration in a Data-Rich World

 

شرح كتاب:

این کتاب مقالات داوری در 18th IFIP WG 5.5 کنفرانس کاری شرکت های مجازی، PRO-VE 2017، که در سپتامبر 2017 در ویسنزا، ایتالیا برگزار شد، مطرح شده است. 68 مقاله تجدید نظر شده با دقت مورد بررسی قرار گرفتند و از 159 پرونده انتخاب شدند. آنها یک مرور جامع از چالش های شناسایی شده و پیشرفت های اخیر در حوزه های مختلف مشترک شبکه (CN) و برنامه های کاربردی خود را با تمرکز قوی در زمینه های زیر ارائه می دهند: مدل های همکاری، سیستم عامل ها و سیستم های برای دنیای غنی از داده ها. تولید اکوسیستم و همکاری در صنعت 4.0؛ تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و هوش؛ ریسک، عملکرد و عدم اطمینان در سیستم های غنی از داده های مشترک؛ کشف داده ها / خدمات معنایی، بازیابی و ترکیب در یک دنیای غنی از اطلاعات مشترک؛ تجزیه و تحلیل اعتماد و پایداری در شبکه های همکاری؛ ایجاد ارزش و تاثیر اجتماعی همکاری در دنیای غنی از داده؛ سیستم های توسعه فناوری حمایت از سیستم های مشترک؛ هوش جمعی و همکاری در برنامه های پیشرفته / در حال ظهور: تولید مشترک و کارخانه های آینده، بهداشت الکترونیکی و مراقبت، غذا و تجارت کشاورزی، و مدیریت بحران / بلایای طبیعی.

 

جزئيات كتاب:

نویسندگان

Luis M. Camarinha-Matos, Hamideh Afsarmanesh, Rosanna Fornasiero

سال 2017
صفحات 777
ناشر Springer
زبان en
ISBN 9783319651507
حجم فايل 47.58 MB
فرمت فايل PDF

 

رمز دانلود : datissoftware.ir
download
كتاب  Collaboration in a Data-Rich World
1397/03/20 - 10:15:11
برچسب هاي مطلب :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي