Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

دسته بندي محصولات

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

اشتراك خبرنامه

با عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس می توانید از اخبار تكنولوژي، محصولات و مطالب آموزشی جديد با خبر شوید. لطفا ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

اخبار

نرم افزار سایز زنی کانال تحت سیستم عامل ویندز

فایل اتوکد رستوران مدرن

جاي تردیدي نیست که یکی از مهمترین چالشها و موضوعات جنجال برانگیز قرن جاري در سراسر جهان، مسئله انرژي است. به طور کلی روشهاي گوناگونی براي حفظ منابع انرژي وجود دارد. معمولترین روش صرفه جویی میباشد که از طریق فرهنگ سازي میسر است. جدیدترین ایده براي حفظ انرژي استفاده از تجهیزات و سیستمهاي جدید میباشد که به همین منظور در نظر گرفته شدهاند. سیستمهاي مدیریت انرژي ساختمان از این جمله اند.

چک لیست تاسیسات مکانیکی در فرمت اکسل

  1395/06/04 - 12:24:54

No Image
کاربرد پمپ های قوچ آبی یا رام (Ram ) می تواند در مناطق دور افتاده بدون امکان برق در افزایش کیفیت زندگی روستای ایران عزیزمان موثر شد.

  1395/05/26 - 10:14:00

No Image
آشنایی با آسانسور هیدرولیکی

لوله تلفیقی 5 لایه، تلفیقی از فلز و بسپار (پلیمر) می باشد. در کشور ما عموما فلز اینگونه لوله ها که در لوله کشی آب مصرف می شوند، آلومینیوم می باشد. بسپار مصرفی در لوله های 5 لایه به سه گروه عمده زیر تقسیم می شود: 1- PE 2- PERT 3- PEX

روی دیواره بیرونی هر تایر، اعداد و كدهای درج شده است كه در حقیقت شناسنامه لاستیك خودرو هستند.

  1395/05/23 - 01:40:26

No Image
یک خودروی هیبرید به بیان ساده مدلی است که از دو منبع انرژی مختلف برای به حداکثر رساندن راندمان و کارایی استفاده می‌کند. این سخن معمولاً به این معنی است که ترکیب کردن انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری‌ها با انرژی احتراقی سوخت‌هایی چون بنزین، دیزل و یا گاز مایع یک خودروی هیبریدی را می‌سازد. البته موضوع پیچیده‌تر از این حرف‌ها است زیرا در سیستم‌های هیبریدی متفاوت انرژی الکتریکی شاید مثلاً توسط پیشرانه‌ی احتراق داخلی و یا از ترمزهای احیا شونده تولید شود درحالی‌که در دیگر سیستم‌ها شما می‌توانید برای شارژ باتری‌ها از پریز برق استفاده نمایید.

در اینجا ۱۰ پیشنهاد وفاکتور مهم که شما را در تصمیم گیری کمک خواهد کرد ، ارائه می گردد: