Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

دسته بندي محصولات

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

اشتراك خبرنامه

با عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس می توانید از اخبار تكنولوژي، محصولات و مطالب آموزشی جديد با خبر شوید. لطفا ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

اخبار

  1395/06/07 - 15:04:36

No Image
سيستم JIT (Just In Time)

  1395/06/07 - 14:57:20

No Image
اجزاء تشكيل دهنده چرخه PDCA و مفهوم كلي آنها

  1395/06/07 - 14:51:37

No Image
اگر می خواهید به رهبری تبدیل شوید که افراد باکیفیت را جذب می کند، باید خودتان هم شخص باکیفیتی شوید. رهبری یعنی توانایی جذب افراد به سمت مهارت ها و فرصت هایی که شما در مقام مالک، مدیر و یا پدر و مادر به آن ها اعطا می کنید. جیم ران می گوید: «رهبری، چالش بزرگ زندگی است!»

نگاه مقایسه اي بر مدیریت پروژه، طرح و پورتفولیو

20 نكته كليدي اصول مديريت

1) افزایش نرخ بهره آمریکا موجب رونق صنعت بانکداری آمریکا خواهد شد و نرخ دلار چنان تقویت خواهد شد که نرخ مبادله دلار در برابر هر یورو به طور میانگین به 10/ 1 خواهد رسید. این برای صادرکنندگان آمریکایی خبر خوبی نخواهد بود.

انقلاب صنعتی اول، از آب و نیروی بخار برای جنبشی کردن تولید استفاده کرد. انقلاب دوم از نیروی برق برای تولید انبوه و انقلاب سوم از الکترونیک و فن آوری اطلاعات برای خودکارکردن تولید بهره گرفت.

افزایش سرمایه در شرکتها هنگامی اعمال می شود که شرکتها جهت انجام فعالیتهای تازه یا گسترش فعالیتهای سابق نیاز به نقدینگی داشته باشند. این افزایش سرمایه و تأمین مالی می تواند از طرق مختلفی چون آورده نقدی، به کار بردن اندوخته سالهای قبل و ... صورت پذیرد.

  1395/02/26 - 23:37:48

No Image
حسابداری حرفه ای وسیع و پویا می باشد و مداوم خود را با نیاز های کاربران تطبیق می دهد . در طول چند دهه گذشته شاخه های زیادی به حسابداری اضافه شده است که اغلب بر اساس نیاز های کاربران بوده است .

تحصیل در رشته حسابداری، یک راه عالی است که مطمعن شوید در مسیر یک شغل ثابت با فرصت های زیاد برای پیشرفت و ترفیع قدم برداشته اید. مهم نیست که وضع اقتصادی چگونه است، حسابداران همیشه مورد تقاضا هستند. اشتباه بسیاری از افراد که قصد ورود به رشته ی حسابداری دارند این است که تصور می کنند باید در ریاضیات عالی باشند. در حالی که همه چیز حسابداری در مورد اعداد است؛ و واقعا هیچ نیازی نیست که دانشجوی حسابداری در ریاضیات زبردست باشد. بگذارید نگاهی به تفاوت های بین ریاضی و حسابداری بیاندازیم.