Smiley face

Google
در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

جهت عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

اخبار

How to use the spot healing tool to edit your photos in Photoshop

روش های مختلفی برای تغییر رنگ و تن رنگ در عکس های شما در فتوشاپ وجود دارد.

  1396/11/09 - 13:28:28

No Image
ICE Text Effect

اثر Bokeh در عکس ها چیزی است که می تواند به راحتی با یک عکاس با تجربه ایجاد شود. بوکه یک روش است که باعث می شود پس زمینه تار شود، در حالی که مرکز توجه مرکز تصوير را حفظ می کند. این به بیننده کمک می کند تا آنچه را که به نظر می رسد نگاه کند. شما می توانید ببینید این روش در بسیاری از عکس ها مانند تعامل، عروسی، پرتره های ارشد و غیره استفاده می شود! در این آموزش به شما نشان خواهيم داد که چگونه می توانید یک اثر دیجیتال بوکه را در Adobe Photoshop برای ایجاد یک پس زمینه نرم ظریف ایجاد کنید.

تمام مراحل این آموزش در فتوشاپ نوشته شده است. شما می توانید این Action Script را نصب کرده و اجرا کنید و نتیجه این آموزش باید به صورت خودکار در فتوشاپ تکرار شود.

زمینه های ستاره ای، یک روش عالی برای اضافه کردن یک عنصر جالب به عکس های خود و یا نقاشی های دیجیتال است و از نظر فیزیکی بسیار شگفت آور است. اگرچه اکثر مراحل تکراری هستند و می توانند به راحتی به یک عمل فتوشاپ اضافه شوند، از طریق هرکدام از آنها به اینجا بروید تا متوجه شوید چه اتفاقی می افتد.