Smiley face

Google

در فروشگاه اينترنتي داتيس   در كل اينترنت

تقويم و مناسبتها

رهگيري مرسولات پستي

كاربرگرامي شما مي توانيد پس از دريافت باركد پســتي از طريق دكمه رهگيري سفارشـات ، بوسيله دكمه رهگيري مرسوله پستي ، مرسـوله خود را از طريق وب سايت اداره پســت رديابي نماييد.

Datissoftware

Datissoftware

نماد ها

logo-samandehi

دسته بندي محصولات

عناوين علمي و آموزشي

مطالب جديد

نرم افزارهاي مورد نياز

IDM دانلود Internet Download Manager
Chrome دانلود Google Chrome
Firefox دانلود Mozilla Firefox
Winrar دانلود Winrar
FlashPlayer دانلود Flash Player
Adobe Reader دانلود Adobe Reader
Mp4 Codec دانلود Mp4 Codec

آمار و اطلاعات

اشتراك خبرنامه

با عضــويت در خبرنامه فروشــگاه اينترنتي داتيــس می توانید از اخبار تكنولوژي، محصولات و مطالب آموزشی جديد با خبر شوید. لطفا ايميل صحيح خود را وارد نماييد.

اخبار

یک مطالعه بر روی محاسبات موازی و رویکردهای آن

شبکه های بی سیم نقش بسیار مهمی در برنامه های کاربردی مدنی و نظامی بازی می کنند. با این حال، امنیت انتقال اطلاعات از طریق شبکه های بی سیم یک مسئله چالش برانگیز باقی مانده است. مهم است که اطمینان حاصل شود که اطلاعات محرمانه است و تنها به کاربران در نظر گرفته شده اسال شود و از دسترس مزاحمان در امان باشد.

"عنوان مقاله: نقشه برداری مکانی استخرهای پرورش ماهی در دولت آنامبرا با استفاده از روش GIS". بررسی های اخیر در کمک های فنی به شیلات در کشورهای در حال توسعه اشاره به مشکلات در تدوین و اجرای سیاست ها و برنامه ریزی برای توسعه شیلات است.

به منظور ساخت سیستم های نرم افزاری بزرگ و پیچیده که ارائه دهنده زیرساخت های لازم در شیوه ای نظام مند مي باشند ، تمرکز در روش توسعه در دو دهه گذشته از مسائل عملکردی به مسائل ساختاری روشن مبدا شده است.

اين مقاله در مورد برآورد حجم کار با استفاده از داده EEG با استفاده از طبقه بندی و طبقه بندی خطی مي باشد. حجم کار شناختی از مدت ذهنی ادراک یک کارگر از یک عملکرد کار و دشواری کار تعریف شده است. به منظور برآورد حجم کار از طریق نوار مغزی (EEG) نیاز به الگوریتم خوب با بهترین ویژگی های موجود مي باشد. هدف از این مطالعه پژوهش به منظور برآورد حجم کار با استفاده از طبقه بندی های خطی بر روی داده های غیر خطی است.

امن و کارآمد بودن ذخیره سازی داده ها در محیط ابر در دوران مدرن از صنعت فن آوری اطلاعات مورد نیاز است. در حال حاضر سناریوی ابر تایید صحت خدمات ابر بدون آگاهی از هویت کاربر است. ابر دسترسی به داده ها عظیم از طریق اینترنت را به طور مستقیم فراهم می کند. در اینجا برای دسترسی موثر داده، مکانیزم ذخیره سازی متمرکز است.